O Firmie

Krótko o nas.

O Firmie

Działamy na rynku odnawialnych źródeł energii.

Wykonujemy instalacje grzewcze z zastosowaniem najwyższej klasy kolektorów słonecznych i pomp ciepła. Naszą specjalnością są również instalacje z zastosowaniem paneli fotowoltaicznych, urządzeń zamieniających energię promieniowania słonecznego na energię elektryczną. W naszej ofercie proponujemy Państwu również klimatyzację.                                                                                                                     Kierujemy się doświadczeniem oraz wiedzą zdobytą na przestrzeni wielu lat naszej działalności.
Oferta naszej firmy jest stale poszerzana o produkty mające najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i najwyższą jakość.                                                                                                                   
W swoich działaniach jesteśmy precyzyjni i solidni, gwarantujemy wysoki standard świadczonych przez nas usług.
Nasza oferta skierowana jest do Inwestorów Indywidualnych i Instytucjonalnych. Realizujemy inwestycje dla domów jednorodzinnych, obiektów mieszkalnych, przemysłowych jak i użyteczności publicznej.Bogata wiedza teoretyczna i praktyka pozwalają nam mierzyć się z najbardziej różnorodnymi i nietypowymi wyzwaniami.

Jeżeli nie masz czasu, nie chcesz spędzać wielu godzin załatwiając potrzebne dokumenty, zrobimy to za Ciebie.

Zapewniamy kompletny zakres usług.

Pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności. Sprawdź naszą ofertę.

 

W trosce o jak najwyższy poziom świadczonych przez naszą firmę usług podjęliśmy współpracę z bankiem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bardzo komfortowe pożyczki nawet z oprocentowaniem 0%.

W celu uzyskanie bardziej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu.

 

Nasi partnerzy:

 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie.

Zobacz naszą ofertę